Aktualności

Kolejny klub z Łodzi w RezerwujKort.pl
Klub Tenisowy Eurotenis dysponujący pięcioma kortami tenisowymi z których trzy to korty pod balonem.
Wszystkie korty z nawierzchnią z mączki ceglanej.
Ośrodek znajduje się w Łodzi przy ulicy Niciarnianej 3/5

Więcej informacji znajdziecie pod adresem: Fundacja I Klub Tenisowy Eurotenis Łódź
Akademia Tenisowa Andrzej Kobierski w RezerwujKort.pl
Akademia Tenisowa Andrzej Kobierski znajduje się w Łodzi, w otoczonej zielenią dzielnicy Zdrowie.
W Ośrodku można pograć w tenisa zarówno w zimie, jak i w lecie. Zimą na czterech kortach, które znajdują się w hali pneumatycznej (balon) przy sztucznym oświetleniu. Latem na siedmiu otwartych o nawierzchni ceglanej.

Więcej informacji znajdziecie tu: Akademia Tenisowa Andrzej Kobierski
RezerwujKort.pl już dostępny na urządzeniach mobilnych
Wraz ze wzrostem popularności serwisu oraz coraz większą liczbą odwiedzeń z urządzeń mobilnych postanowiliśmy dostosować wygląd serwisu dla takich urządzeń.
Od dziś pełna funkcjonalność dostępna jest na komputerach stacjonarnych jak również wszelkich urządzeniach mobilnych z dowolną platformą.

Polecamy!
Do RezerwujKort.pl dołącza MTW Academy
MTW Academy to akademia, którą w 2000 roku założył Mario Trnovsky. Dzięki jego zaangażowaniu i doświadczeniu akademia MTW jest w polskiej elicie trenerskiej.
Trenerzy MTW Academy cechują się indywidualnym podejściem do amatorów oraz zawodników, wykazują się cierpliwością i zaangażowaniem. Doświadczenie zdobyte przy pracy z zawodnikami zaowocowało licznymi sukcesami.Trenerzy MTWA odpowiadają za sukcesy Marcina Gawrona (juniorski finał Wimbledonu), Phillipa Greska ( II miejsce w Europie w kat. do lat 14), Klaudii Jans– Ignacik (finał miksta Roland Garros).

MTW Academy dysponuje 2 kortami o nawierzchni ceglastej, tzn. mączka zlokalizowanymi w Warszawie przy ulicy Puławskiej 531

Więcej informacji znajdziecie tu: MTW Academy
Wola Tennis Club w RezerwujKort.pl
Wola Tennis Club to nowe miejsce na tenisowej mapie Warszawy. Obiekt dysponuje 3 całorocznymi kortami krytymi oraz 1 kortem otwartym o nawierzchni ziemnej. Budynek klubowy, po kapitalnym remoncie, pozwoli każdemu Tenisiście zrelaksować się po grze. Znajdą się w nim obszerne szatnie, kominek, recepcja dbająca nie tylko o rezerwacje kortów, ale także serwująca małe przekąski i napoje oraz Pro Shop tenisowy połączony z centrum testowym i serwisowym. Wykwalifikowana kadra trenerska prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe dla dorosłych.

Więcej informacji oraz dostępność kortów sprawdzicie tu:Wola Tennis Club