Aktualności

Prace nad naszą aplikacją mobilną nabierają tempa
Już niedługo na portalu Google Play pojawi się darmowa wersja naszej aplikacji na smartfony, dzięki której w łatwy sposób zarezerwujecie kort w swoim ulubionym klubie.

Żadnego wchodzenia na stronę www.
Żadnego logowania ani podawania haseł.

Wystarczy uruchomić aplikację, wybrać wolny termin w interesującym was klubie, a program automatycznie połączy was z obsługą konkretnego ośrodka.

Bądźcie czujni, premiera już wkrótce!
Tenisklub - najpopularniejszy magazyn tenisowy w Polsce pisze o nas!
Pierwszy klub z Wrocławia dołącza do RezerwujKort.pl
Ośrodek sportowy KS "Gwardia" we Wrocławiu to jeden z najcichszych ośrodków tenisowych we Wrocławiu.
Usytuowanie w oddali od głównych ulic oraz duża ilość zieleni zapewnią Państwu możliwość aktywnego wypoczynku w sprzyjających do tego warunkach.
Na terenie ośrodka możecie Państwo skorzystać z pięciu kortów tenisowych o nawierzchni ceglanej (w tym jeden oświetlony) oraz całorocznej hali tenisowej o nawierzchni dywanowej.

Więcej informacji znajdziecie w linku poniżej:
Klub Sportowy "Gwardia"
Klub Tenisowy "Wschodnia" i RezerwujKort.pl rozpoczynają współpracę.
"Wschodnia" Kielce to jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w województwie świętokrzyskim.
Klub może pochwalić się:
- halą tenisową z 4 kortami tenisowymi z nawierzchnią z trawy syntetycznej, wykonanej na elastycznym podłożu poliuretanowym - bezpiecznym dla kolan. Kolor kortu ceglany, kolor zabiegów zielony. Siatki grodzące pomiędzy kortami oraz blendy z tyłu kortów.Profesjonalne oświetlenie tenisowe LED równomiernie oświetlające kort, które nie oślepia gracza podczas patrzenia w górę. Po dwie nagrzewnice na każdym korcie, ogrzewanie w cenie;
- zapleczem hali, które obejmuje mini bar z salą wypoczynkową, TV, komputer, Internet, WI-FI, obszerne szatnie z szafkami i zapleczem sanitarnym;
- strefą odnowy: sauna, jacuzzi, gabinet masażu;- pokojami noclegowymi;
- lokalem rekreacyjno-edukacyjnym dla dzieci planetaklockow.com, gdzie odbywają się zajęcia w oparciu o składanie klocków LEGO, sklep z klockami LEGO, wypożyczalnia LEGO;
- placem zabaw, boiskami zewnętrznymi do gier zespołowych;

Więcej szczegółów na stronie: Wschodnia Kielce
Kolejnym partnerem portalu RezerwujKort.pl został Miejski Klub Tenisowy z Łodzi
Na kortach MKT Łódź życie tętni siedem dni w tygodniu. W ciągu całego roku grają tu setki zawodniczek i zawodników, a także miłośnicy i entuzjaści tenisa.
Do dyspozycji graczy udostępnionych jest dziesięć odkrytych kortów ziemnych oraz hala tenisowa z trzema kortami o nowoczesnej nawierzchni takiej jak korty na US OPEN.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem: Miejski Klub Tenisowy